Detsembri üldised energiad

Spirituaalsus

Detsembri üldised energiad

Sellel kuul ambitsioonid, energia ja edasipüüdlikkus on suured. Detsember nõrkust, mõtte lodevust ja vabanduste otsimist ei salli. Olge iseseisvad, riskeerige mõõdukalt, andke endale või kellegile teisele võimalus olla asjalik ning tegus, sest õnn on teie poolel. See kuu on vajalik füüsiline tegutsemine, mõeldud ja planeeritud on juba piisavalt.

Kõrgemad jõud ja ingli armeed on teiega, pöörduge julgelt nende poole. Olge julged ja andke oma ideele, mõttele või ammusele soovile reaalne füüsiline kuju. Hakake tegutsema, võtke jalad kõhu alt välja. Lõpetage vabanduste otsimine. Ära maga oma võimalusi maha millegi saavutamisel.

Huvitaval kombel mina näen erinevate kriitiliste olukordade paranemist, stabiliseerumist ja lootusrikkust. Tulevad isegi leppimised, koostööd ja lahendused, aga seda ainult siis kui teed midagi selle heaks. Harva jookseb magavale kassile hiir suhu.

Sel kuul tuleb emotsionaalses plaanis rahuneda ja tegutseda eriti selliste suundade kallal, millele on juba piisavalt aega antud, pikalt edasi lükatud, millele on juba ammu öeldud, et peaks tegema jah, peaks minema jah, peaks ütlema jah. Nüüd on aeg tegutseda, et hakata elule uut vundamenti laduma. See on juba 2024 aasta vundament. 

Hoidke tasakaalu kõiges mida teete, tasakaalukus on oluline märksõna. Mõõdukus ja tasakaal töö ja puhkuse, füüsilise ja vaimse, tasakaalustatud toitumine, emotsionaalne tasakaal ning tasakaalukas käitumine. Hoiduge suurtest draamadest ning püüdke leida kokkuleppeid kõiges mida teete. Pole vaja ka ennast liigselt piitsutada, ega enda suhtes üleliia nõudlik olla, sedagi tehke mõõdukalt. Perfektsionist ja maksimalist ei tunne sel kuul ennast hästi, sest enda ja teiste nõudmistele on raske vastata, ikka jääks nagu miskit puudu, ikka ei ole päris see mida sooviks.

Hoolitsege oma vaimse ja füüsilise tervise eest. Ära leierdatud tõed on siin näha; liikuge värskes õhus, veetke aega looduses, saage kokku, mitte ärge ainult smsige või siis vastupidi sulgege uks kõigile ning olge rahus ja vaikuses üksinda. Viige metsa või loomade varjupaika toidupoolist  ja tundke rõõmu lihtsatest asjadest. Pole vaja isegi kingitustega üle pingutada, ikka kõike mõõdukalt, siin ei paista mingit söögi, ega kingi rallit vaid pigem lihtsad elumõnud ja isegi traditsioonilised toidud. Otsitakse kogu aeg midagi uut, teistsugust, aga sel kuul on pigem traditsionaalsus päevakorral. Kuigi traditsiooniliselt peaksid lauad lookas olema ja vatsad maani, aga eks näis. Elu on ju näidanud, et kui on kriisi aeg, siis saab ikka lohutust heast toidust. 

Suhted.

Suhetes võib olla vägikaikavedusid ja võimuvõtlusi kas siis intensiivsel või pehmemal kujul. Vajadus suhte rollid täpsustamise järgi. Kes on suhtes mees ja kes naine, mehed tahavad olla mehelikumad ja naised naiselikumad.  Soorollide täpsustamine. Rahu ja ainult rahu, kõik laabub.

Kindlas suhtes olijatele on hea aeg ja ega vallalistelegi pole paha.

Eluterved suhted ja moraalne tasakaal. Siin on näha usk endasse ja oma võimekusse. Reaalne võimalus soovide täitumiseks. Nõudlik suhtumine partnerisse ja armastusse, mis võib väljenduda- kas kõik või mitte midagi. Üldine suund on ju tasakaalukus, siit siis tekivad käärid nagu aru saate. Eelkõige on ikkagi naudingute, rõõmude ja rahuldustunde suurenemine või siis tugevneb soov selle järele ning ollakse valmis sammusid astuma selle saavutamiseks. Füüsilise läheduse vajadus kasvab ning suur soov on saada uusi tundeelamusi vaimsel ja füüsilisel tasandil. 

Paarid kellel on tekkinud keerulised suhte seisud on võimalik detsembris konstruktiivseks läbirääkimisteks ja ollakse valmis kokkulepete saavutamiseks. Kiirustage notaris või siis muude dokumentide kordaajamisega, äkki jõuate veel dets kuus või broneerige detsembrikuus aeg juba järgmisesse aastasse. 

Vallalised nautige mõõdukalt elumõnusid jäädes kindlaks oma põhimõtetele ja uskumustele, mis puudutavad püsiva kaaslase leidmist, üheöösuhteks või lihtsalt lõbutsemiseks kasutatavaid erinevaid abivahendeid. Mingil juhul ärge astuge oma põhimõtetega vastuollu. Olge põhimõttekindlad.

Töö ja raha.

Stabiilne areng, mis eelkõige nõuab plaanide konkreetsust, seaduste, reeglite, ettekirjutuste, sisekorraeeskirjade, ohutusnõuete ranget täitmist, distsipliini ja täpset tööprotsesside planeerimist. Kui seda ei toimu ning tööandja -või võtja ei tea eesmärke ega oma tööülesandeid, siis läheb kõik allamäge. Liigne emotsioneerimine ei tule ka kasuks, pigem ratsionaalne kaalutlus ja mõistusega lähenemine. Seega emotsionaalsemad inimesed võivad olla detsembris vägagi häiritud ja haavatud. Soositud ei ole spontaansed ja kiired otsused vaid ikkagi ette planeerimine.

See kuu nõuab kindlat kätt, kindlat juhti ning on vaja näidata liidri- ja juhtimisoskusi. Nõrgale liidrile näidatakse koht kätte ja solvuda ei ole siin mõtet. Reklaamid võiksid olla suunatud pigem püsiklientidele, kui uute jahtimisele. Regulaarsus ja järjepidevus postitustes, reklaamides, oma tegevustes jne. Järjepidevus tänulikkuses, enda ja teiste tunnustamises jne, sest ka see on vundamendi ladumine edasiseks.

Raha peaks kasutama mõõdukalt, vastavalt oma võimalustele, siis teda ka jagub. Otseselt koonerdamise vajadust siin näha ei ole. 

Tervis.

Nõrgad kohad põis, neerud, lümfid, näärmete töö, lõualuud, hambad, pea, õlad, turi, käed, jalgade lihased, luud ja liigesed, meesteasjad.  Meeste tervis, sperma kvaliteet ning meeste eluviis on uudistes või hakatakse sellele rohkem tähelepanu pöörama või luuakse kampaania sellega seonduvalt.

Füüsiline tervis võib kõrgel positsioonil (riiklikul tasandil tegutseja, president või minister)  oleval meesterahval märku anda.

Soositud tegevusvaldkonnad.

Kunst, loomingulised tegevused, kinnisvara, meditsiin, füüsilist pingutust vajavad valdkonnad, kehaga töö (massaaž, terapeut, sport, jõutreeningud jne) sex, keha ja alateadvusega tööd (ei soosi ainult vaimuga tööd) ja hobid. Loodus, lapsed, loomad- hobid ja töövaldkonnad.

Detsember soosib juhte, kõrgel võimupositsioonil olijaid, võimuladvikut, kel vajadus ennast tõestada või apelleerida oma seisukohti.

Sildid :

Spirituaalsus