Hoida

420,00 

Laos

Kirjeldus

Mida siis hoida? Ennast, ikka ennast füüsilisel ja vaimsel moel. See maal valmis looduses olles ja järsku nägin pilti oma vaimusilmas ja kohe sai ka kiirelt lõuendile visandatud.

Kas me tormame ühest kohast teise, siis ahaa efektid ununevad. Kus me siis lõpuks oma eluga oleme? Ninapidi mullas ja pepu kullas. Eesel on nagu meie riik oma maavaradega, oma metsaga, oma rahvaga. Eesel on nagu inimene ise. On ju ka väljendeid, et kangekaelne nagu eesel, rügab nagu eesel, visa nagu eesel, eesel kahe heinakuhja vahel, väike aga visa. Ei teagi, miks meie maal eesleid ei ole.

Kui näed unes eeslit, siis see tähendab, et pead  veel kandma edasi enda koormat, olgu see hingeline või füüsiline.

Tootem loomana iseloomustab ta õrnust, töökust, varjule- ehk siis tagaplaanile jäämist, rahu, kannatlikkust ja vastupidavust, aga ka tõelise tee leidmist.

Kuusk sümboliseerib ikavikulisust, sirgeselgsust. Kohe kindlasti on kuusk tugevuse, elujõu ja hingejõu sümbol. Kuusk suudab anda loomingulise energialaengu ning mõnikord suisa inspiratsiooni luua. Kuuse energias on segunenud lõhnad, helid, maitsed ja värvid.

Teda võib sisse hingata, teda võib kuulata, teda võib näha. Kuuse energial on pidupäeva maitse, aga raske on kindlaks teha kas ta on magus, hapu või kibe. See on sama salapärane kui kuusk ise.

Tema energia värvus on hallikas pruun.

Juba ainuüksi kuuse läheduses viibides kaovad nukrus, pelglikkus, pessimism ja ihnus. Kui võtate puust sageli kinni või ka libistate oksa käte vahelt läbi, siis pöördub kogu teie elu paremuse poole: mured ja hirmud vähenevad, ellusuhtumine muutub positiivsemaks.

Nr 10- 1 on millegi uue algus ja 0 on jumala ehk allika kaitse.

Mantra ehk taotlus – Ma olen vaimne energeetiline olend, mitte ainult füüsiline. Ma olen valmis kõikideks kogemusteks, mis elu mulle võimaldab ning ma usaldan elu kulgu. Ma olen valmis õppima ja avastama maailma kõiki tahkusi. Ma olen siia ilma loodud õppima, arenema ja kasvama. Mul on hingejõudu ja tugevust ning see on minu loomulik olek. Ma julgen elada täiel rinnal, tundes kõiki elu lõhnu ja  maitseid .

Violetset seostatakse sageli sügavate tunnete, vaimsuse, võimu, loovuse ja intellektiga, aga ka haavatavuse, raskemeelsuse, kahetsuse ja kurbusega. Violetne või lavendlitoon on viimase, seitsmenda tšakra värv. Kroontšakra asub pealael. See ühendab kõik tšakrad ning selle kaudu võib võtta ühendust kõiksusega. Kroontšakra meenutab, et sa oled rohkem kui ainult su füüsiline keha. Tšakra abil võid olla rohkem kohal ning astuda tarkuse teele. Violetne annab märku kogemusest ja pühaduse poole suundumisest. Kas sa hoiad violetist eemale? Kas sa ikka kasutad oma loovust või suunavad su elu hirmud?

Maali tutvustav video SIIN

Akrüül
Maali suurus 70 x 50 cm
Aasta 2021

Lisainfo

Mõõtmed 70 × 50 × 5 cm