Taro Kaartide Tõlgendamine

Oled õiges kohas, kui vaja lisainfot ja selgeid tõlgendusi tormaka elu virr-varris. Mitmed kliendid jõuavad minuni ikka kõige suuremate murede tekkimisel – tervis, armastus, töö ja raha.

Taro kaartidest lähemalt

Taro kaart on nagu elusorganism

Taro kaart on nagu elusorganism, mis vajab austavat lähenemist. Taro kaardid toimivad läbi energiate ja kui inimene tuleb avatud meele ja sooviga tõesti lahendada oma elusõlmpunkte, siis on vastused olemas ja lahendused leitavad. Ennekõike valgustavad kaardid sinu elu, sinu “suletud laegast” avades. Inimesel endal on raske näha ja tajuda hetkeolukorda ning võimalikke lahendusi olles selle keskel. Taro kaartide abil ning kanaldades saan piiluda alateadvusesse ja püüda nõuandeid, kuidas tasuks edasi liikuda. Teabe kogus, mis jõuab Teieni on individuaalne. See sõltub küsija vastuvõtuvõimest, Teie avatusest ja paraku ka sellest, kui palju Teil hetkel on vaja teada.

Taro kaartidest lähemalt

Kui rääkida taro kaartide ajaloost, siis on väga mitmeid versioone, kuidas kaardid on meieni jõudnud. Esimesed märgid taro kaartide kohta Euroopas pärinevad 14.sajandist. Väidetakse, et kaardid jõudsid Euroopasse kaugelt Indiast või Hiinast, samas on ka viiteid, et need tõid siia hoopis mustlased, maurid või araablased. Seega on ka kaartide Euroopasse jõudmine omamoodi salapärane.

Taro pakk koosneb 78st müstilisest kaardist, mis jagunevad Suureks ja Väikseks Arkaaniks ning mida kutsutakse ka suureks ja väikeseks saladuseks. Kaartidel on sümbolid, mis on pärit alkeemiast, astroloogiast, numeroloogiast, kabalast ja ka psühholoogiast. Kaardipakke on väga paljude erinevate kunstnike poolt kujundatud. Igaüks peaks leidma endale sobiva stiili ja kujunduse, mis räägib just temaga ja mille piltide abil on kaartidega kõige parem ühendust saada. Kõige levinum ja algajale õppimiseks kõige lihtsam on kindlasti Rider Waite’i taro kaardid – nende alusel on koostatud enamus taro käsiraamatutest ja sümbolite süsteemidest, seega on neid väga lihtne jälgida ja tähendusi omandada.

Mida küsida?

Probleemid ja küsimused võiksid endale enne ennustusele tulekut lahti mõtestada. Mida täpselt teada soovid? Kui oled valmis küsima, ole valmis vastust kuulama.

 

Vältida tuleb “Ei” ja “Jah” küsimusi. Kaardid annavad vastuseid, nõuandeid ja lahendusi, kuid lõplikke valikuid pead ikkagi ise langetama. Vastutuse oma elu eest pead samuti ise võtma. Kui valdad infot, on kergem otsustada.

 

Küsimusi saab esitada ka oma lähedaste kohta kes on sinuga seotud.  Küsimused võivad puudutada paljusid erinevaid eluvaldkondi – raha, karjäär, tervis, armastus ja suhted jne. Mis mind sel aastal ees ootab jne. Võõraste kohta ei saa vastuseid anda, kuna küsija alateadvuses pole konkreetselt inimese kohta infot olemas. 

 

aastatepikkune kogemus

Minust Lähemalt

Olen Taro kaartide lugeja ja tõlk. Kirglik kaardimoor väikeses Viljandis, kellel on sellise usaldusliku töö jaoks läbitud mitmeid elukäänakuid, virnadeviisi raamatuid ja hulgi koolitusi.
Maagia, müstika ja soov teada saada rohkem iseendast ning eesootavatest mõjudest on juhtinud mind esoteerilise eneseharimise kaudu Taro kaartideni. Aastatepikkune enesetäiendamine ja pidev uudishimu nähtamatu vastu on minu kirg ja edasikandja.

Just Taro kaartide abil suudan heita pilgu läbitavatele elukäänakutele ja suurematele muudatustele. Ühtlasi rullub tasapisi kaardilaual lahti ka minevik, mis on oleviku kujundajaks. Ma ei pea ennast selgeltnägijaks, vaid pigem Taro kaardide kogenud tõlgiks ning kanaldajaks – inimese ja kõiksuse laekuva informatsiooni vahendajaks.

Võta Minuga Ühendust

Nüüd on kindlasti juba selge, et tegu ei ole “Google rakendusega” vaid loova tööga, loova personaalse lähenemisega. Toimub energiate vahetus meie vahel ja läbi selle sünnib midagi imelist ja saavutame energeetiline koosluse, sest me triivime kõik ühes infoväljas. Me ei kahjusta kellegi kõrgemat hüvangut seda tehes, see on teekond Sinu alateadvusesse, kus buzzle tükid asetuvad oma kohtadele.

Kui oled valmis, ootan sind vaieldamatult põnevale kogemusele

Aja broneerimiseks saata email, helistada või võtta ühendust Taroka Facebooki lehel