Minu Kujunemise Tee

Mina kui nõid, kunstnik ja lihtsalt Ülle.

Mina Ülle

MEELDIV TUTVUDA

Mina olen Ülle

Juhtub see, mis peab juhtuma.. Kogu oma teadliku elu vältel olen jälginud elulisi märke ehk siis lugenud teavet enda ümbrusest ning selle alusel mulle tundub, et universumi seadusega paika pandud eluenergia ringlus toetab mind ja minu tegevusi igati.

Ma olen „hooletu“ lennukas kunstnik ning vahest ka hooletu ja kiirustav mõtete väljaladaja. Nokitsemine mulle väga ei meeldi ning see paneb minu kärsitu loomuse korralikult proovile. Seetõttu…. võtangi aegajalt vastu väljakutseid väikesemõõduliste maalide loomisel.  Nokitsemine, diplomaatilisus ja lihtsalt olemine on  järelikult minu õppimise ning arengu koht.

Mina kui Ülle

Sündsisin kuumal juunikuu päeval Viljandimaal, mustade krussis juustega, mis asendusid aastate pärast heledate lokkidega.  Lasteaias mina ei käinud ning leidsin muud huvipakkuvat tegevust inimesi ja loodust jälgides. Lennates lindudega, siblides koos putukatega ja rääkides puudega ning loodusvaimudega. 

Nii kaua kui ennast mäletan olen alati enda mõtteid, stressi ja rõõme paberile joonistanud. Mulle ei meeldi säilitada ega korjata ning seetõttu on need joonistused kahjuks kaduva teed läinud. Nüüd takkajärgi mõeldes on isegi kahju sellest, sest oleks hea vaadata, mis mu peakeses, toimus sel ajal. Inimene ei mäleta  õigesi oma mälestusi ega emotsioone, ajaga kõik muutub ja tuhmub.  Nii et olen igati filosofeeriv, arutlev ning enda sisemaailmaga tegelev naine, olles pidevas õppimises ja arengus igas mõttes. 

Noorena „nagu paljud teisedki“ tundsin ennast vanana ja peale 30 aastat kogu aeg noorena. Paljude aastate jooksul on toimunud pidev dünaamiline areng nii vaimu-kui ka kunstimaailmas. 

Olin ja olen vaikija, jälgija ja tunnetaja, kinnine tüüp ehk siis introvert, vägagi oma isa moodi. Aegajalt tunnen nüüdki, et sõnad tekitavad asjatut müra.

Ma ei pea kedagi veenma ega midagi tõestama, sest igale ühele jäägu oma arvamus, veendumus ja tõekspidamine, mis tegelikult arenguvõimelisel inimesel nii või naa aja jooksul muutub.  Inimesed on ju erinevad, erineval arengutasemel ja erineval energeetilisel tasandil. 

Olen abikaasa, kahe lapse ema ning nelja lapselapse vanaema. 

Mina kui kunstnik

Nii kaua, kui ennast mäletan olen ikka kogu aeg hoidnud paberit ja pliiatsid enda ligi, et joonistada isiklikke emotsioone, nägemusi ning nähtut paberile, vihiku-või  ajalehe äärele. Sageli tulid sinna trellid, mis tegelikult ju näitasid, et tundsin ennast lõksus olevana, vangistatuna ühiskonna normide, keeldude ja käskudega. Olen mässaja, kuigi noorena ei julgenud ega osanud seda nii seletada. Rabelesin seal kus poleks vaja olnudki.  

Lasteaias mina ei käinud ja olen olnud alati selline üksik uitaja ning leidsin ennast looduse rüpes, lennates lindude ja pilvedega, siblides koos putukatega, rääkides lillede ja puudega ning looduse vaimudega. Kasvades märkasin, et ma ei sobitu hästi ülejäänud maailmaga, mis hilisemal esoteerika teel olles sai selgeks miks, sest ma olengi eriline. Teadja, kanaldaja ja tunnetaja. 

Kõige innustavam teenäitaja ja kindlustunnet andev on olnud mulle kunstnik Aime Asi juhendamisel tehtud sammud ja kättenäidatud rada. Me mõlemad armastame oma maalides lennukust, julget lähenemist, abstraktsust ja mis peamine värve, värve, värve. 

Minu maalid on leidnud praeguseks koha erinevais maailma paigus, erinevate rahvuste ning  Eesti, Soome, Šveits, Rootsi, Norra, Läti.
2021 ja 2022 aastal sain tunnustuse osaliseks rahvusvahelisel näitusetel People and Painting Galerii poolt.

„Ilu otsides“ ja “Traditsiooniline kevad” kus osales kunstnikke 18 riigist ning minugi maal „Viljakus“ ja “Üles” valiti 20 parima töö hulka

 

Mina kui nõid

Olen Taro kaartide tõlgendaja. Kirglik kaardiladuja väikeses Viljandis, kellel on sellise usaldusliku töö jaoks läbitud mitmeid elukäänakuid, virnadeviisi raamatuid ja hulgi koolitusi. Mina alustasin kaartide ladumist 2008 aasta ja minu valisid välja Rider Waith Taro kaardid. Aastate jooksul on mul kogunenud ka teist tüüpi kaardi pakke, aga lemmikud on ikkagi algsed. 

Maagia, müstika ja soov teada saada rohkem iseendast, eksistentsist ning kuidas ise oma elu suunata ja luua  on juhtinud mind esoteerilise eneseharimise kaudu Taro kaartideni. Aastatepikkune enesetäiendamine ja pidev uudishimu nähtamatu ja varjatu vastu on minu kirg ja edasikandja.

Just Taro kaartide abil suudan heita pilgu läbitavatele elukäänakutele ja suurematele muudatustele. Ühtlasi rullub tasapisi kaardilaual lahti ka minevik, mis on oleviku kujundajaks. Ma ei pea ennast selgeltnägijaks, vaid pigem Taro kaardide kogenud tõlgiks ning kanaldajaks – inimese ja kõiksusest laekuva informatsiooni vahendajaks. Soovin aidata inimestel leida võimalusi, oma elu paremaks muutmiseks. Mina näitan kätte teeotsa, aga vastutus, otsuste langetamised ja tegutsemine jäävad siiski inimesele endale, sest see on iga ühe vaba tahe. 

Eneseareng Vaimses Maailmas

Alustasin enesearengu teed 1995 aastal vaimsel esoteerika rajal, mis tegelikult kestab senini. 
Alustasin Luule Viilma raamatutõdedega. Sealt edasi mediteerimine, feng shui, numeroloogia, usundid, vodou, tantra, jooga, vabastav hingamine, taro kaardid, selgeltnägemine, pendli kasutamine ning mitmekülgsed esoteerika koolitused. 

TAROKA

Tutvu Teenustega

Pakun teile sügavamõttelist kunsti, põnevaid töötubasid ja sissepoole vaatamist läbi Taro kaartide tõlgendamise.

Minu Maalid

Minu Töötoad

Taro Kaartide Tõlgendus