Muljeid Eesti-Läti “Karul kõned kavalad” fotonäitusest

Kunst

Muljeid Eesti-Läti “Karul kõned kavalad” fotonäitusest

MTÜ Aasta loom koostöös Läti loodusmuuseumi, Looduskalendri ja ettevõttega Karu Katus avas täna Ülemiste keskuses Eesti-Läti ühise karuteemalise fotonäituse “Karul kõned kavalad”, kus tunnustati ka parimate fotode autoreid.

Konkursile laekus 110 pilti, millest 10 olid pärit Lätist. Kuna aasta loomale pühendatud fotovõistlusel peaauhinda ei valitud, jagati välja hulga eriauhindu. Kaks auhinda läksid Remo Savisaarele, kes pärjati Eesti Terioloogia Seltsi ning Ülemiste keskuse kingitustega, Eesti Jahimeeste Selts andis üle auhinna Sven Začekile, Karu Katuse auhind läks Erik Mandrele, Läti Loodusmuuseumi ja Läti metsaagentuuri Silava auhind Ingmar Muusikusele ning hea loo preemia anti Läti autorile Asja Dišlerele. Aasta looma auks eksponeeritakse fotode kõrval ka 12 karumaali Tartu Harrastuskunstnike Stuudiolt.

Minu loomingust on esindatud kolm karu maali ja üks nendest maalidest läks auhinnaks Ingmar Muusikule, kes võitis oma fotoga Läti Loodusmuuseumi ja Läti metsaagentuuri Silava auhinna.

Näitus jääb kõigile külastajatele avatuks Ülemiste keskuse II korruse aatriumis veebruari alguseni.

Kunstnik Ülle Puu karude kollektsioon:

Sildid :

Kunst