Miks soetada maal?

Soetades koju kunsti kerkivad esile erinevad aspektid.  Kindlasti käib kunstiga kaasas emotsioon, mingi lugu mida rääkida teistele.  Mina edastan oma emotsiooni, mõtte, energia ning Sina leiad oma emotsioonid ja seose teosega.  Kui pilt kõnetab, siis soovid seda emotsiooni kogeda veel ja veel…See on nagu lemmiklooma või hea sõbraga veedetud väärtuslik aeg. Sa oled helde kulutades temale aega ja tähelepanu, saades vastu palju positiivseid emotsioone, mis rikastavad sinu elu pikkadeks aastateks. 

Energeetiliselt laetud kunst ei ole midagi sellist, mida Sa vahetad välja koos mööbliga. See on jääv väärtus. Vabriku toodangul puudub kunstniku käe puudutus, see miski, mis muudab kunsti elavaks.

“Mina edastan oma emotsiooni, mõtte, energia ning Sina leiad oma emotsioonid ja seose teosega.”

Originaalkunst, väestatud kunst on miski, mis teeb sinu kodu elavaks ja  isikupäraseks erineval moel. Väljendamaks ostja/omaniku uskumusi,  aidates maandada pingeid kodus elavates inimestes, läbi selle emotsiooni mida ta kannab kaasas. Maal aitab põgeneda reaalsuse eest, olles portaal teispoolsusesse, olles portaal sinu kõrgema minani, olles portaal enda alateadvusesse. See peegeldab ka Sinu suhestumist ülejäänud maailmaga. Kunstiteosest saab kodu jääv osa rikastades ruumi ning luues uusi energiaid olles abiks nagu poolvääriskivi, laetud küünal või väenukk elu õigele rajale seadmisel ja hoidmisel.  

Maal Sinu kodus on nagu hea sõber, kes toetab Sind rasketel hetkedel luues Sinus endas kõrgemat väärtust, et saaksid olla igapäevaselt enese parim versioon selles hetkes.

Sildid :

Kunst