Avastaja

35,00 

Laos

Kategooriad: , Sildid: , ,

Kirjeldus

Väga liikuv loov ja lehvitav. Mitte miski pole erilisem kui veel üks väike või siis suur seiklus.

Milline kergus ja lustlikus, huumor ja naer. Küllastunud värvid suisa hüppavad maalilt maha ja võilille peal seiklejad hõljuvad maalilt minema. Nii kerge on seda kõike omaks võtta ja lahti lasta piiravatest oludest, piiravast mõttest. Kas ma olen liiga vana või liiga noor, liiga paks või liiga kõha, liiga naine või liiga mees, liiga haritud või liiga harimatu. Miski pole oluline, lase lihtsalt lahti piiravatest mõttemustritest.

See maal arendab fantaasiat ja loovust, aitab mõelda raamidest väljapoole. Kui ma olen see väike tegelane seal kübaras, kus mu tee küll siis viib?

Sobib nii lastele kui ka lapsemeelsetele. Aitab unistada ja uskuda unistuste täitumisse. See maal on tervendava väega, sest ta annab lootust ja usku ning kaotab piiravad hirmud, ka surmahirmu. Kui pole hirme, siis ongi vabadus.

Roheline värv-stimuleerib südamekeskust, see on üksmeel ja võrdsus.

Punane- stimuleerib juurtšakrat, annab julgust ja liikumist, uue asja algus. Punane lubab olla siin ja praegu.

Oranž-annab suurt rõõmu, elujanu, uusi mõtteid, näitlemist, pidu ja lõbu. Olles tulvil julgust riske ja kartmatust purustades vanu iganenud piire. Annab juurde elutahet ja turgutab eneseväärikust.

Mantra ehk taotlus – Julgen olla fantaasiale ja loovusele avatud. Ma avastan iga päev midagi fantastilist ja positiivset oma igapäevaelus. Ma julgen lennata kõrgelt.

Akrüül
Maali suurus 30 x 30 cm
Aasta 2021

Lisainfo

Mõõtmed 30 × 30 × 5 cm