Uus maailm, uued energiad, uued maailmavaated. Tuleb päästa maailma meie endi käest…. füüsilises võtmes, Emakese Maa päästmine kui ka meie endi sisemise maailma päästmine. Vaimuvara päästmine, hingerikkuse päästmine. 

Naiselik sihikindlus, jõud ja energia on see, mis mõjutab kõike ning suudab suunata iseenda maailma, perekonda, suhteid ja ühiskonda. 

Uhked, kaunid, imelised kui ka võimukad naised. Mees võib selle peale uppi oma enesekindluse lasta lüüa, aga alati on võimalus püsti hüpata ja tegutseda mehelikus väes. 

Mäekristall ja türkiis puhastab, kaitseb viib uuele vibratsiooni tasandile, tervendab ning rahustab kodust energiat. Seda muidugi, siis kui ise oled selleks valmis ja nõus seda kõike vastu võtma. Soetades maali koju, siis energiad toimivad sinu alateadvuse tasandil märkamatult, pehmelt ja vaikselt.

Sinine- kõrgema teadvuse värv. Inspiratsioon ja loomine, tõde ustavus ning usaldusväärsus. Aktiveerib kurgutšakra, tõe rääkimine iseendale ja väljapoole. 

Roheline- on ravija, ühtekuuluvuse, võrdsuse ja koostöö värv. Aktiveerib südametšakra- armastuse energia.

Kuldne päike- elurõõm, täius, telepaatia. Kullatud on ka mõningad lehed ja puisem materjal. 

Maaenergia ja päikse vägi. Puu, kui kasv areng ja puu oksad sirutuvad ülespoole ja ammutavad taevast väge.

Pöördu maali vaadates kristallide poole ja ütle. 

Avan oma südame ja meeled kristallide väele ning luban oma alateadvust ja meeli õrnalt mõjutada ja suunata. Kui mina olen valmis, siis minu elus toimuvad muutused, mida mina ise luban oma ellu vastu võtta.

Maali tutvustavat videot saad vaadata SIIT

maalist veel...

Maali info

Segatehnika. Akrüül
Maali suurus 70 x 50 cm
Aasta 2021
Hind: 240 €

Soodushind 75.-€

Tellimine

Maali tellimiseks võta ühendust e-maili või telefoni teel.