Sätendavad Korallid

Väga värviküllane ja sädelusega luksuslik teos. Veealusele maailmale drooni vaade, kus lained, taimed, hoovused ja korallid jätavad liikuva mulje. Kõik on liikumises nagu elus eneses. Kõik on kasvamises, muutumises, arengus ja uue loomises. 

Sinine- rahustab meeli ja teeb hingamise vabaks, loovus, vaimsus ja inspiratsioon, ustavus ja usaldusväärsus, intuitsioon ja rahulik elule järgnemine. Iseseisvus ja üksinda tegutsemine. Stimuleerib kurgutšakrat, mis on seotud eneseväljendusega. 

Punane- aitab olla nüüd ja praegu, annab julgust ja kirega, tugevdab lihastoonust, annab füüsilist jõudu. Stimuleerib juurtšakrat. 

Kollane-õppimine, teadmine, tähelepanelikkus, aktiveerib aju tomingut, tugevdab närvisüsteemi ja ja tõstab eneseväärikust. Stimuleerib päikesepõimikut. 

Hall- argipäev, osa kaljust, rahu ja ajatus, kuhu võib end unustada.

Pane mängima vaikne merekohina muusika. Istu või seisa ning hinga sügavalt mõned korrad sisse ja välja. Tunneta lihtsalt seda hoovust ja liikumist, värvide liikuva võngete jõudmist sinuni. 

Kuula oma keha ja kui soovid liikuda, siis mine liikumisega kaasa. Püüa olla võimalikult vaba, las mõtted lähevad…… mööda…..nagu vee virvendus.  

Kui oled valmis tule vaikselt sellest olekust välja. Kui teed seda 7 päeva järjest saad imelised tulemused enda loovuse, inspiratsiooni ja tunnetuse maailmas ning sinuni jõuavad läbi sinu enda kõrgema mina teadmised, info, küsimustele vastused jne. 

Mantra ehk taotlus – Olen loov ja leidlik. Tunnustan ja aktsepteerin ennast sellisena nagu olen, sest ma olen enda parim versioon nüüd ja praegu. Ma usaldan elu kulgu, isegi siis kui minu jalad on õhus ja ei puuduta maad, sest elu kannab mind. Olen tulnud siia planeedile Maa et õppida, areneda ja kasvada. Kuulan iseenda sisemist juhtimist. Teised mõistavad ja aktsepteerivad mind sellisena nagu olen. 

Samas seerias...

Maali info

Valamise tehnika. Akrüül
Maali suurus 70 x 50 cm
Aasta 2021
Hind: 100 €

Tellimine

Maali tellimiseks võta ühendust e-maili või telefoni teel.