Nahkhiir on 2020 aasta loom, mis ajendas teda maalima. Väike armas olevus, kes hirmutab inimesi asjatult, tekitades hirmu ja kartust kuna nad ilmuvad väga ootamatult. Nahkhiired võivad lennata kuni 97 kilomeetrit tunnis. Nii väike ja nii hirmus, ei sugugi. Enamus nahkhiiri toitub puuviljadest, taime nektarist ja putukatest. Nahkhiired on väga puhtad loomad ja kannavad oma välimuse eest vägagi usinalt hoolt. Nad orienteeruvad kajalokatsiooni abil. Nahkhiire maalid on juba jõudnud mitmele näitusele vaatamiseks väga edukalt..

Lilla- müstika, esoteerika, kolmas silm, vaimsus. Ta toob esile hinge sügavuse ja täieliku meelerahu. Selles värvis on teiste teenimist, omakasupüüdmatust ja halastus tunnet.Õpetab usaldama elu ja süstib usku iseendasse nin sellesse, et kõik on sinu kätes. Stimuleerib kroontšakrat, mis juhib närvisüsteemi ja  ajutööd.  

Punane lubab olla olevikus ilma süümepiinadeta. Lisab kirge, julgust, vastupidavust. Stimuleerib juurtšakrat, mis aitab luua sideme maa, aitab leida oma kohta elu ja suguvõsa väega

Kollane stimuleerib päikesepõimiku, mis on seotud õppimise ja teadmiste omandamisega. Kollane ajab kehast välja jääkaineid.

 Nahkhiir hingetootemina õpetab- perekonna tähtsust ja iseenda hoidmist. Intuitsiooni usaldamist ja selle järgimist.  Õpetab ennast varjama väliste negatiivsete olukordade eest. Õpetab ennast väljendama. 

Mantra või taotlus. 

Usaldan elu kulgu. Õpin kuulama oma intuitsiooni ning lahti laskma enda elus juba ära elanud inimestel ja olukordadel. Olen oma elu looja ja peremees. Minu tahe on kooskõlas universumi tahtega. Olen avatud ja vastuvõtlik. 

Maali info

Akrüül, kasutasin valamistehnikat ning pintsel oli suureks abiks
Laius 70 cm, kõrgus 90cm. Lõuend puidust 3D raamil, kvaliteetne tugev raam.
Aasta 2020
Hind: 250 €

 

Tellimine

Maali tellimiseks võta ühendust e-maili või telefoni teel.