New Yorki Sild

Võimas suurejooneline sild, mis kõrgub vaatajast üle. Sillad sümboliseerivad kõikvõimalikke ühendusi. Mandrite vaheline ühendus. Inimsild mis ühendab kahte inimest, videosild, saarte vaheline sild. Inimese ja algallika ehk looja vaheline sild, jne.

Selleks, et üle saada pead astuma sellele sillale, pead ise midagi tegema. Võib olla meeldivad sulle hoopis väiksemad sillad, väiksemad ettevõtmised, väiksemad kohustuste ampsud. Sellest pole midagi, see sild harjutab sind millegi suure ja võimsaga, andes julgust ja teotahet. 

New york asub maailma suurima loodusliku sadama ääres ning sellest tulenevalt on avaldanud ajalooliselt olulist mõju maailma kaubandusele, meediale, kunstile, moele, teadusele, tehnikale, haridusele ja meelelahutusele. 

Brooklyni sild avati kasutamiseks 1883 aasta. Sild rajati algselt hobuste ja raudtee liikluse jaoks ning sellel oli eraldatud kõnni- ja jalgrattatee. 1950 aastast on ehitatud kuus sõidurada autodega liiklemiseks. 

Maalil on näha õhtune loojang roosakas lillades toonides. Pilved taanduvad vasakule minevikku, tehes ruumi helgele tulevikule. Taamal on tumedad kõrguvad hooned, mis ei ole hetkel olulised. 

Sild on vabadus ja kõike hõlmav ühenduslüli õhtustes varjudes. 

Sinine üldfoon on jahe ja igavikuline. Sinine esindab autoriteetsust ja rahva tarkust. Violetne esindab vaimsust, loovust, võimu, sügavaid tundeid ja intellekti. Violetne ja sinine võivad viidata sellegipoolest melanhoolsusele ja raskemeelsusele, mis võib selle suurlinna tulede säras inimeste hingedes kummitada. Suurlinn jätab inimeste vahelised südame sillad katkendlikuks ja külvab ükskõiksust. 

Kuid lõpetame siiski positiivsete nootidega mantra näol.

Ma loon hingesillad enda sees ning olen selle läbi tugevam, kui eales varem. Ma olen ühenduses algallikaga ja usaldan elu kulgu. Mul on alati juhatus ülevalt poolt, mis on kooskõlas minu kõrgema mina ja minu elu ülesandega. Ma loen lihtsalt ja kergelt „elu märke“ ning näen kuhu ma pean oma sammud seadma. Olen valmis vastu võtma kõike uut, olles hoitud ja usalduses. 

Samas seerias...

Maali info

Akrüül. Lõuend puidust kvaliteetsel raamil.
Maali suurus 90 x 70 cm
Aasta 2019
Hind: 320.-

Tellimine

Maali tellimiseks võta ühendust e-maili või telefoni teel.