Lihtne ja läbipaistev, aga samas nii sügav ja mitmekihiline. Seda maali vaadates hakkab alateadvuse loomingulised protsessid tööle ja loovad oma loo sellest hetkest maalil, sinu elu hetkest või sellest, mis suunas sa ise liigud nüüd ja tulevikus. 

Roheline esindab tasakaalu, rahu, harmooniat, kasvamist, kevadet, värskust, noorust, Roheline on neljanda ehk südametšakra värv. See seostub inimsuhete, armastamise, aktsepteerimise ja hoolitsemisega. Roheline on neljanda ehk südametšakra värv. See seostub inimsuhete, armastamise, aktsepteerimise ja hoolitsemisega. Kui igatsed rohelist, oled võib-olla avanemas ja laiendamas enda armastamis- ja hoolitsemisvõimet. 

Sinine on vee, taeva, maakera, ebamaisuse, unistamise, igaviku ja õhulisuse jahe värv. Sinine esindab ka autoriteetsust, edu, selgust, tarkust, enesekindlust ja püsivust. Sinine on hea mõtisklemiseks ja mediteerimiseks. Paljude meelest lisab see produktiivsust, mistõttu seda soovitatakse kasutada kabinettides ja kontorites. Sinist seostatakse viienda ehk kurgutšakraga. See asub kaela piirkonnas ning on eneseväljenduse ja kommunikatsiooni keskus. Sinise vajadus võib anda märku sellest, et sul on aeg kõnelda valjult, öelda välja oma arvamus, pakkuda maailmale oma andeid ning avada enda vaimseid külgi. 

Oranž sümboliseerib elujõudu, otsustavust, rõõmu, kergemeelsust ja rahutut meelt. Oranž on ergutav, energiline, tuju tõstev ja innustav. Oranž on nabast allpool asuva teise tšakra ehk sakraaltšakra värv. See on seksuaalsuse, viljakuse ja tundeelu

Kollast seostatakse päikese, soojuse, jõu, intelligentsuse, õnne, lootuse ja rõõmuga. See värv sümboliseerib optimismi, reipust, toimekust, julgust, uudishimu, iseteadlikkust. Kollane on kolmanda tšakra, päikesepõimiku värv. Päikesepõimik asub naba piirkonnas ning on rõõmu, eneseväärikuse ja ego, isikliku väe keskus. Sellega seostatakse iseseisvust, oma soovide, mõtete ja arvamuste arengut ja tunnistamist.

Anna selle maali energial aega sinuni jõuda. Tunneta, mis käivitub sinu sees, erineval ajaperioodil võivad olla erinevad tundmused.

Signeeritud ja seinale riputamiseks valmis. Raam fotol illustratiivne

Samas seerias...

Maali info

Segatehnika. Akrüül
Maali suurus 70×90.
Aasta 2023
Hind: 120€

Tellimine

Maali tellimiseks võta ühendust e-maili või telefoni teel.