Kes Püüab Keda?

Teos tuletab meelde, et vaadake avara pilguga ringi. Lubage uut ja põnevat oma ellu tulla. See mida sa elust kõige rohkem soovid, olgu see raha, kuulsus, armastatu või igavene elu, see on ka sinu kõige suurem kartus või hirm ja väljakutse elu jooksul. Ning seesama paneb ka silmaklapid peas tegutsema. Kalamehed ihaldavad suurt kala ja ei märkagi teisi palju suuremaid võimalusi, mis universum neile valmis on seadnud. 

Kes püüab keda, ütle seda. Vii ennast kõrgemale sagedusele meelde tuletades endale, et ole avatud ja lükka selg rõõmsalt sirgu. Lase energial endas kasvada ja lase teiste arvamusest lahti. Kuula, mis sinu enda sees toimub, mis emotsioonid üles kerkivad vaikuses olles, maali ees istudes. Kas sa üldse talud vaikust, iseendaga jäämist, nii et sa ei paneks mängima telerit, käsi ei haaraks telefoni järgi, ega hel kohe tuttavale, et kuule, mis teed saaks kokku. Kui sa ise ennast ei kannata, ei armasta, ei austa, ei suuda endaga kahekesi jääda ja sa iseendale ei meeldi, siis miks sa peaks kellegile teisele meeldima. SAA ENDAGA SÕBRAKS. Astu esimesed sammud selle suunas.

Kalad- sinu oskused, teadmised, suunad ja valikud. Sinine stimuleerib kurgutšakrat ja kollane kolmandat silma ja annab õppimise ja arenemise võimet ning loob alateadlikult eneseusaldust. Omas elemendis olemine.

Taotlus ehk mantra maali juurde –” Luban endal olla avatud, armastatud hoitud ja kaitstud märgates õigel ajal õiges kohas kõiki avanevad võimalusi. Valin igakülgse külluse igapäevaelus. Luban endal olla avatud, armastatud hoitud ja kaitstud märgates õigel ajal õiges kohas kõiki avanevad võimalusi. Valin igakülgse külluse igapäevaelus. Ja nii on.”

Maali tutvustava videoga saab tutvuda SIIN

Samas seerias...

Maali info

Akrüül
Maali suurus 70 x 50 cm
Aasta 2019
Hind: 175 €

Soodus 65.-

Tellimine

Maali tellimiseks võta ühendust e-maili või telefoni teel.