Laius 70 cm kõrgus 50 cm. Kasutasin valamistehnikat ja pintsilt abiks, et akrüülidega võluda lõuendile mõtlemapanev veemaal. Mees kes on oma loomulikus miljöös, ta on kalastamas. Mis seal imelikku on? Mitte miskit, aga mina lõin paralleeli igapäeva eluga, kus inimene näeb ainult oma nina ette, ta ei näe kaugemale. Vesi keeb ja kihab kaladest, võiks lausa käega püüda, aga tema ei märka miskit. 

Vii ennast kõrgemale sagedusele meelde tuletades endale, et ole avatud ja lükka selg rõõmsalt sirgu. Lase energial endas kasvada ja lase teiste arvamusest lahti. Kuula, mis sinu enda sees toimub, mis emotsioonid üles kerkivad vaikuses olles. Kas sa üldse talud vaikust, iseendaga jäämist, nii et sa ei paneks mängima telerit, käsi ei haaraks telefoni järgi, ega hel kohe tuttavale, et kuule, mis teed saaks kokku. Kui sa ise ennast ei kannata, ei armasta, ei austa, ei suuda endaga kahekesi jääda ja sa iseendale ei meeldi, siis miks sa peaks kellegile teisele meeldima. SAA ENDAGA SÕBRAKS. Astu esimesed sammud selle suunas.

Kalad- sinu oskused, teadmised, suunad ja valikud. Sinine stimuleerib kurgutšakrat ja kollane kolmandat silma ja annab õppimise ja arenemise võimet ning loob alateadlikult eneseusaldust. Omas elemendis olemine.

Mantra ehk taotlus.

Luban ennast näha nähtamatut. Luban endal vastu võtta ja märgata minu jaoks edendavaid ja arendavaid olukordi. Valin igakülgse külluse igapäevaelus.

Maali tutvustavat videot saab vaadata SIIT

Samas seerias...

Maali info

Kasutasin valamistehnikat ja pintsilt abiks, et akrüülidega võluda lõuendile mõtlemapanev veemaal.
Maali suurus 70 x 50 cm
Hind: 165 €

Soodus 65 .-

Tellimine

Maali tellimiseks võta ühendust e-maili või telefoni teel.