Maalide Tellimine

Eritellimused

Pakun kliendile isikupäraseid ja julgelt eristuvaid maale, mis on iga kodu üheks vaieldamatult oluliseks sisustuselemendiks. Kui Sulle minu valmis kollektsioonist midagi silma ei jäänud, teeme jutuajamise põhjal selle ainukese ja õige maali, mis tervitab Sind kandva emotsiooniga kodust minnes kui ka naastes. Ole ise oma kodutunde looja. Kuulata ja tunneta, mis paneb sinu hingekeeled helisema. 

Kuulata ja tunneta, mis paneb sinu hingekeeled helisema.

Maal valmib lõuendil puidust raamile. Kasutan kvaliteetseid akrüülvärve. Arvestama peab muidugi minu kui kunstniku maalikäekirjaga. Enne maalima asumist mediteerin ning häälestun Sinu persoonile ning maalile võib ilmuda seeläbi huvitavaid tegelasi või kujundeid. Seda on sel juhul soovinud Sinu kõrgem mina ja Sinu hinge teejuhid, kes teavad mis on vaja sulle personaalselt, Sinu tervisele, hingele või teie kodule, luues just energeetiliselt õige koosluse ja meeleolu mida kiirata. 

Eluülesanded on muutuvad vastavalt inimese eluetappidele. Korraga võib olla käsil üks kuni mitu sellesse eluetappi kuuluvat eluülesannet.  Kui üks või mitu  ülesannet on läbitud, siis sealt rullub lahti jälle uus. Seetõttu võib selliseid maale teha aegajalt ikka uuesti ja uuesti.

Personaalse energia maali või  tervendava maali tellimine:

Energeetilise maaliga saad kaasa ka maali kirjelduse/seletuse, meditatsiooni audio faili ja  taotluse või afirmatsiooni.
 
Kui mõne aja pärast läheb meelest ära, mis mõttega/taotlusega see on loodud  ja mis nüansid seal veel oli, siis saad sealt meenutada ning leida enda jaoks hoopis uued tahud mida eelnevalt üldse tähele ei pannud. 

 

Kui oled maali koju viinud

Häälesta end valminud maalile, kõnele temaga valjusti või mõttes olles. Soovitan mediteerida  maali vaadeldes, eriti esimesed 7 päeva ning  luba endal seda vägevat energiat vastu võtta ning pehmelt sinu alateadvust ning ümbritsevat mõjutada. See kõik tõstab sind kõrgemale sagedusele kui seda lubad teha.

Annan kaasa juhised kuidas käituda maaliga edaspidi, et see toimiks Sinu elu ja tervist toetavalt.

Soetades maali

Tegu on eriliste väemaalidega. Maal üksi ei tee sinu eest tööd ära, ega too sulle midagi kandikul kätte. Nii nagu poolvääriskivid ja kristallid, väeküünlad, talismanid ning väenukud ei tee midagi sinu eest ära, nii ka maal üksi ei tee midagi. Sellised esemed on sulle abilisteks, teejuhiks ja toetajaks, et saavutada soovitut ning ellu viia oma unistusi.

 Sa lood ühenduse maali energiaga oma meelte abil, vaatad, mediteerid ning maalist saab sinu sõber, ustav kaaslane ja toetaja sinu eluteel. 

Maalidega annan kaasa spetsiaalse mantra ehk siis taotluse või afirmatsiooni, mis läbi kordamise aitab aju ja mõtteid ümber lülitada. 

Maalid müügiks

Väemaalide hinnakiri:

Tavamaalide hinnakiri:

Pool maali hinnast tasuda tagastamatu ettemaksuna ja kui maal valmis, siis teise poole. Tasuda saab sularahas, kui ka arve alusel.